Чисте самогубство. Французькі вчені назвали ліки, які не можна приймати при коронавірусi

16 березня 2020, 05:21

Здоров’я хворих на коронавірус може погіршитися у разі лікування протизапальними препаратами, такими як ібупрофен

Про це заявив міністр охорони здоров’я Франції Олів'є Веран.

За його словами, дослідження показали, що ібупрофен і інші нестероїдні протизапальні препарати можуть ускладнити перебіг хвороби. Для зниження високої температури всім хворим під час епідемії коронавірусу Веран радить приймати препарати, що містять парацетамол.

Відео дня

Дослідники зазначають, що нестероїдні протизапальні засоби небезпечні тому, що знижують реакцію імунної системи людини. «Такі препарати підвищують ризики, коли в організмі вже є інфекція», — заявив Жан-Луї Монтастрак, медик з госпіталю в Тулузі.

«Якщо ви вже приймаєте протизапальні засоби, то проконсультуйтеся зі своїм лікарем», — каже Веран.

Ібупрофен — протизапальний препарат, який використовується для лікування болю, лихоманки, мігрені, болю під час менструації і ревматоїдного артриту. Він включений до Списку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я, в якому перераховані найбільш безпечні та ефективні ліки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X