Він нікуди не подівся. П’ять нових фактів про COVID-19, які вам потрібно знати

7 липня, 21:00
В Україні також відзначається зростання захворюваності на COVID-19 (Фото:Önder Örtel/Unsplash)

В Україні також відзначається зростання захворюваності на COVID-19 (Фото:Önder Örtel/Unsplash)

Починаючи з лютого 2022 року, проблема поширення коронавірусу стала не такою актуальною, війна в Україні змусила нас змінити фокус, але COVID-19 нікуди не пішов.

Свого часу масова вакцинація проти COVID-19 допомогла захистити людей від госпіталізацій та смертей. За даними, у 2021 році вакцинація врятувала майже 20 мільйонів людей, але як відомо, вірусам властиво еволюціонувати, відповідно змінюються і вакцини.

Відео дня

Наразі Європа знову стала на стежку нових спалахів коронавірусу, в Україні також фіксується зростання захворюваності, у зв’язку з цим міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко закликав українців готуватись і по можливості зробити бустерну дозу вакцини від COVID-19.

Тому НВ зібрав усе, що вам потрібно знати про коронавірус, включаючи появу нових препаратів для лікування, засоби індивідуального захисту, щоб і надалі працювати заради перемоги без проблем зі здоров’ям.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X