Секретні матеріали. Китай приховує десятки тисяч випадків коронавірусу — ЗМІ

24 березня 2020, 16:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тайванські експерти засумнівалися в заявах Китаю про відсутність нових випадків захворювання на коронавірус після того, як виявилися 43 000 безсимптомних випадків.

Справа в тому, що частина пацієнтів з позитивним тестом на захворювання не демонстрували ніяких симптомів і не були включені в схему підрахунку в Китаї.

Крім того, вчені вважають, що у пацієнтів, як правило, симптоми розвиваються протягом п’яти днів, але в рідкісних випадках інкубаційний період триває 27 днів.

Відео дня

Видання South China Morning Post повідомляє, що 43 000 безсимптомних людей дали позитивний результат на захворювання в Китаї і не були включені в число 80 000 підтверджених випадків.

Ще в лютому епідеміолог Хоккайдського університету Хіроші Нісіура виявив велику розбіжність між тим, про що повідомлялося в Китаї і в зовнішньому світі: «Число нових випадків захворювання на коронавірус (Covid-19) у всьому світі продовжує зростати, і розрив між повідомленнями з Китаю і статистичними оцінками захворюваності, вказують на те, що значна кількість випадків не діагностується».

На підставі даних від японських пацієнтів, які втекли з Ухані, Нісіура підрахував, що 30,8 відсотка тих, хто здав позитивний тест на вірус, не мали симптомів. Тим часом, Південна Корея, яка перевірила приголомшливі 300 000 своїх громадян, виявила, що 20% пацієнтів не мають симптомів.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на частку безсимптомних випадків припадало лише від одного до трьох відсотків випадків зараження. Проте, дослідження, опубліковане в журналі Science китайськими, американськими, британськими і гонконзькими експертами, показало, що 86 відсотків випадків вірусу були непідтвердженими, в основному з незначними або відсутніми симптомами.

Додамо, з 25 березня влада Пекіна посилюють карантинні заходи для приїжджих з-за кордону протягом останніх 14 днів, щоб перешкодити поширенню коронавірусу в китайській столиці.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X