«Це саме те, що ми шукаємо». Нові таблетки від COVID-19 можуть з’явитися вже цього літа

25 березня 2021, 16:39
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Експериментальна таблетка фармкомпанії Merck, призначена для боротьби з COVID-19, незабаром може бути використана для широкого лікування.

Вакцини, якими ми щепимося, допомагають в запобіганні вірусу. Але що допоможе людині, яка вже заразилася?

«Вам необхідно приймати противірусні препарати. Саме ліки є тим, що може зупинити розмноження вірусу. По суті, це те лікування, яке ми шукаємо… В розробці противірусних препаратів, щоб виграти гру, ми маємо бути на крок попереду», — пояснює Джун Ван, доцент Університету Арізони в коментарях для KGUN9.

Відео дня

Що ще краще — таблетка допоможе не тільки людям з коронавірусною інфекцією, але й від звичайного грипу. Але важливо розуміти, що противірусні препарати працюють тільки в тому випадку, якщо лікування розпочато на ранній стадії. Мета прийому таблеток — запобігти прогресуванню хвороби до важкого стану.

Результати клінічних випробувань уже виглядають багатообіцяючими, уточнює Ван. На даний момент препарат Merck вже пройшов першу фазу випробувань і знаходиться в процесі другої та третьої фаз комбінованих випробувань.

«Пацієнти можуть приймати ці ліки перорально, а це значить, що ви можете широко розповсюдити його серед великих груп населення», — зазначає Ван.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X