Чи може коронавірус стати ендемічною інфекцією? Найімовірніше, так й ось, що на нас чекає в такому разі

11 листопада 2021, 21:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Коронавірус може стати постійною інфекцією (Фото:Luiz Paulo R Santos/Unsplash)

Коронавірус може стати постійною інфекцією (Фото:Luiz Paulo R Santos/Unsplash)

З появою вакцин, людство знайшло надію на швидкий кінець пандемії, потроху люди стали виходити на вулицю, йти з «дистанційки» і життя заграло новими фарбами, але ненадовго. Вже влітку 2021 року по світу став поширюватися агресивний штам коронавірусу Дельта.

На порядку денному знову постало питання про досягнення колективного імунітету шляхом глобальної імунізації за допомогою вакцин, а тим часом кількість нових випадків Covid-19 різко зросла по всьому світу.

Відео дня

То що буде далі з Covid-19 і невже ця реальність є константою? Швидше за все, так, але є кілька моментів, які подарують вам трохи оптимізму.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X