ВООЗ оновила рекомендації по використанню масок. Де їх радять носити?

7 грудня 2020, 12:36

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оновила рекомендації по використанню масок для профілактики поширення коронавірусу.

ВООЗ стверджує, що при COVID-19 маски повинні носити всі в медичних установах і в погано вентильованих приміщеннях, повідомляється на офіційному сайті організації.

Експерти заявили, що там, де поширюється епідемія, люди, включаючи дітей і студентів у віці від 12 років і старше, повинні завжди носити маски в магазинах, на робочих місцях і в школах, де відсутня відповідна вентиляція, а також при прийомі відвідувачів вдома в погано вентильованих приміщеннях.

Відео дня

Маски також слід носити на відкритому повітрі і навіть в добре вентильованих приміщеннях, де фізична відстань не менше одного метра неможлива.

За словами ВООЗ, у всіх сценаріях маски повинні супроводжуватися іншими запобіжними заходами, такими як миття рук. Залежно від типу, зазначені ВООЗ маски можуть використовуватися або для захисту здорових людей, або для запобігання передачі інфекції.

У той же час, ВООЗ не рекомендує носити маски під час інтенсивних занять спортом, адже маска може заважати комфортному диханню. Також ВООЗ не рекомендує використання масок з клапанами, адже клапан видиху може пропускати повітря, таким чином відбувається поширення вірусу.

Додамо, що оновлені рекомендації про носіння масок поки з’явилися тільки в англійській версії сайту ВООЗ.

Раніше НВ писав, що обраний президент США Джо Байден заявив, що після прийняття присяги має намір попросити американців носити маски, хоча б перші 100 днів його президентства.

За словами Байдена, широке використання масок призведе до «значного зниження» в поширенні коронавірусу.

«Всього 100 днів в масках, а не назавжди. Сто днів. І я думаю, що ми побачимо значне скорочення (захворюваності - ред.) «, — зазначив він.

Байден додав, що планує видати наказ про необхідність використання масок в федеральних будівлях, а також при міждержавних перевезеннях, включаючи літаки і автобуси.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X