Не бачили такого з 1918 року. Розробник вакцини від коронавірусу назвав його найстрашнішою загрозою за останні 100 років

11 березня 2020, 11:06
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Коронавірус представляє найсерйознішу загрозу для громадської охорони здоров’я з часів пандемії іспанського грипу сто років тому.

Про це заявив доктор Річард Хатчетт, який займається розробкою вакцини від COVID-19. Таку заяву він зробив після того як в Британії була підтверджена друга смерть від цього вірусу.

Відео дня

Доктор Річард Хатчетт сказав, що новий вірус був «найстрашнішою хворобою, з якою я коли-небудь стикався в моїй кар'єрі». За його словами, на створення вакцини потрібно до 18 місяців, а її вартість складе 1,5 млрд фунтів стерлінгів.

Хатчетт, який очолює Коаліцію за інновації в галузі забезпечення готовності до епідеміям (CEPI), установу, створену урядом і промисловістю для боротьби з глобальними кризами в області охорони здоров’я, сказав, що ця хвороба більше лякає, ніж Ебола, яка, хоча і має набагато вищий рівень смертності «не має можливості вибухнути і поширитися по всьому світу».

«Найважливіше в цьому вірусі - це поєднання інфекційності і здатності викликати важкі захворювання або смерть. І ми не бачили цього з 1918 року», — підкреслив учений.

Пандемія іспанського грипу в 1918 році забрала життя від 17 до 50 мільйонів чоловік, в тому числі 228 000 в Великій Британії.

Станом на вечір 10 березня кількість інфікованих коронавірусів COVID-19 у всьому світі перевищило 118 тисяч чоловік. На планеті вже більше 100 країн, де виявили вірус — серед них і Україна.

Понад 64 тисяч людей в усьому світі вже вилікувалися від захворювання, спровокованого новим коронавірусом, тоді як кількість смертей 10 березня перевищило 4,2 тисячі.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X