Мало вам артриту? Медики виявили нову групу ризику для COVID-19

1 квітня 2020, 10:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Люди, які приймають гормони глюкокортикоїди проти астми, алергії або артриту мають високий ризик смерті, якщо вони заразилися новим коронавірусом.

Пацієнти, які приймають ці ліки, можуть бути більш сприйнятливі до COVID-19 в результаті лікування, яке пригнічує імунну систему, відзначають американські ендокринологи.

Відео дня

Глюкокортикоїди є класом лікарських засобів, які використовуються для лікування різних запальних станів і вводяться багатьма різними шляхами, включаючи таблетки, креми і лікарські засоби для інгаляцій.

Після зараження коронавірусом люди, які отримували ці ліки, можуть важче переносити захворювання, оскільки ці ліки пригнічують їх власну стероїдну відповідь на інфекцію.

Люди з первинною недостатністю надниркових залоз, також відомої як хвороба Аддісона, і вторинною недостатністю надниркових залоз також мають вжити додаткових заходів обережності. Якщо у пацієнтів з’являються такі симптоми, як сухий безперервний кашель і лихоманка, їм слід негайно подвоїти дозу глюкокортикоїдів для прийому всередину і продовжувати робити це до тих пір, поки температура не впаде.

За словами авторів роботи, у людей з діабетом, які заразилися COVID-19, тяжкість захворювання гірше, ніж у людей, які не страждають на діабет. Опубліковані дослідження в китайській провінції Ухань показали, що люди з діабетом і високим кров’яним тиском були частіше представлені серед тяжкохворих пацієнтів і тих, хто помер.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X