Новий спосіб лікування. У Китаї хворому на коронавірус пересадили легені

2 березня 2020, 10:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На сході Китаю провели хірургічну операцію з пересадки обох легенів для пацієнта, зараженого коронавірусом нового типу COVID-19.

Унікальну операцію провели в Народній лікарні міста Усі провінції Цзянсу, відзначають китайські ЗМІ.

Завдяки 5-годинним зусиллям, заступник директора лікарні Чень Цзін'юй з колегами виконав повну заміну уражених хворобою легенів 59-річного пацієнта здоровими легенями від донора.

Відео дня

У лікарні повідомили, що чоловікові був поставлений діагноз пневмонії COVID-19 26 січня. У нього було кілька негативних результатів тесту на нуклеїнові кислоти після проходження лікувального курсу з використанням трахеотомічної канюлі, екстракорпоральної мембранної оксигенації і медикаментозної терапії. Однак пацієнт страждав від незворотної легеневої дисфункції.

«Операція виявилася ризикованою. Всі хірурги мали залишатися в кімнаті з низьким тиском протягом всієї операції, що було складно витримати як фізично, так і психологічно», — зізнався Чень Цзін'юй.

Пацієнт в даний час знаходиться в стабільному стані, трансплантовані легені стабільно насичуються киснем, повідомили в лікарні.

Раніше дирекція паризького Лувру повідомила про тимчасове припинення роботи музею в зв’язку зі спалахом захворювання.

Епідемія коронавируса COVID-19 спалахнула в Китаї в кінці 2019 року і охопила вже майже 60 країн світу. Епіцентром поширення захворювання в Європі стала Італія.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X