Вашими молитвами. 116-річна монахиня вилікувалася від коронавірусу

10 лютого 2021, 10:29

116-річна французька черниця, яка вважається другою за віком людиною в світі, пережила COVID-19 і готується відзначити своє 117-річчя 11 січня.

В середині січня в місті Тулон на півдні Франції у сестри Андре виявився позитивний результат на вірус. Але всього через три тижні черницю вже вважали видужалою.

«Я навіть не знала, що це у мене є», — сказала вона.

Відео дня

Сестра Андре, сліпа і пересувається в інвалідному візку, навіть не хвилювалася, коли їй поставили діагноз.

«Вона питала мене не про своє здоров’я, а про свої звички», — сказав Девід Тавелла, менеджер зі зв’язків з громадськістю в будинку для літніх людей, де проживає черниця. «Наприклад, вона хотіла знати, чи зміниться графік прийому їжі або відходу до сну. Вона не виявляла страху перед хворобою. З іншого боку, вона дуже турбувалася про інших жителів будинку».

Не всі мешканці будинку літніх людей розділили удачу сестри Андре. У січні у 81 з 88 жителів був позитивний результат тесту на коронавірус, і «близько 10 з них померли», як зазначив Девід Тавелла.

Коли лікарі заявили, що черниця більше не інфікована, їй дозволили відвідувати месу. Більш того — Девід Тавелла сказав, що сестра Андре вже грала на скрипці.

Раніше НВ писав, що в серпні 2020 іспанський актор Антоніо Бандерас повідомив, що вилікувався від коронавірусу.

«Через 21 день ізоляції я можу сказати, що сьогодні я переміг інфекцію Covid-19, — написав Бандерас в Твіттері. — Я вилікувався. Мої думки звернені до тих, кому пощастило менше, ніж мені, і до тих, хто постраждав більше за мене. Я також бажаю сили тим, хто знаходиться в епіцентрі бою».

Актор супроводжував свій твіт колажем, на якому він штовхає зображення молекули коронавірусу.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X