Не так вже й нешкідливо. Любителі марихуани на 25% частіше звертаються за невідкладною медичною допомогою

29 червня, 14:45
Куріння конопель збільшує ризики для здоров’я (Фото:VitalikRadko/Depositphotos)

Куріння конопель збільшує ризики для здоров’я (Фото:VitalikRadko/Depositphotos)

Нове дослідження показало, що вживання марихуани пов’язане з вищим ризиком госпіталізації та звернення до відділення невідкладної допомоги з різних причин.

У дослідженні, проведеному в Канаді, було розглянуто зібрані протягом шести років дані медичних карток понад 30 000 жителів Онтаріо. Вік учасників становив від 12 до 65 років.

Відео дня

З'ясувалося, що порівняно з людьми, які не вживали марихуану, споживачі канабісу на 22% частіше звертаються до відділення невідкладної допомоги або госпіталізуються.

При цьому було враховано близько 30 факторів, які могли вплинути на результати: вживання заборонених речовин, алкоголю, тютюну та інші.

Автор дослідження Ніколас Возоріс, доцент та клінічний дослідник відділення респірології медичного факультету Університету Торонто зазначив, що найчастішою причиною звернення за медичною допомогою у любителів канабісу були травми. На другому місці за поширеністю опинилися респіраторні проблеми.

Інше дослідження, проведене минулого року, показало, що підлітки приблизно вдвічі частіше повідомляють про «хрипи чи свисти» у грудях після куріння марихуани, ніж після куріння сигарет або використання електронних сигарет.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X