Кімната страху. Атракціон в шотландському музеї випадково допоміг відвідувачці дізнатися про рак грудей

23 жовтня 2019, 10:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У мешканки Великобританії був діагностований рак грудей після того, як теплової сканер зробив її фотографію в музеї Единбурга.

Жінка на ім'я Бел Гілл разом зі своєю родиною була в музеї Camera Obscura & World of Illusions в Единбурзі і отримала власне теплове зображення, на якому помітила червону пляму тепла, що виходить від її лівих грудей.

Відео дня

Думаючи, що такий осередок тепла був «дивним» в порівнянні з іншими людьми, пані Гілл пошукала в інтернеті дані про тепловізори і з’ясувала, що вони можуть використовуватися онкологами для діагностики раку. Потім вона записалася на прийом до свого лікаря.

У неї був діагностований рак молочної залози на «дійсно ранній стадії», і тепер вона чекає третю операцію, щоб спробувати запобігти поширенню хвороби.

Також вона зв’язалася з атракціоном, щоб розповісти співробітникам, «як візит змінив моє життя».

«Пробираючись поверхами, ми потрапили в кімнату з тепловізійною камерою. Як і всі сім'ї, ми увійшли і почали махати руками і дивитися на створені зображення. При цьому я помітила теплову пляму червоного кольору у моїй лівій груді. Ми подумали, що це дивно, і, подивившись на всіх інших, не знайшли у них нічого подібного », — розповідає Бел Гілл.

«Спасибі - без цієї камери я б ніколи не дізналася. Я знаю, що це не завдання камери, але для мене це був дійсно життєво важливий візит», — зізналася жінка.

Генеральний директор музею Ендрю Джонсон сказав: «Ми не усвідомлювали, що наша тепловізійна камера може виявляти здатні змінити життя симптоми таким чином. Ми були дуже зворушені, коли Бел зв’язалася з нами, щоб поділитися своєю історією, оскільки проблема раку молочної залози дуже близька моїй родині і низці наших співробітників «.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X