Інтимне питання. Китайські вчені успішно вирішили проблему ерекції у кнурів

5 січня, 12:40
Винайдений китайськими вченими імплант допомагає лікувати травми статевого члена у свиней (Фото:pixabay)

Винайдений китайськими вченими імплант допомагає лікувати травми статевого члена у свиней (Фото:pixabay)

Розроблені китайськими дослідниками патчі допомагають повністю відновити структуру оболонки білкової кавернозних тіл пеніса. У майбутньому цю технологію можна використовувати на людях.

Команда з Південно-Китайського технологічного університету розробила штучну білкову оболонку з кількох гідрогелів, що розташовані у вигляді стопки волокон. Ця оболонка покликана імітувати натуральну тканину, яка постраждала через травму.

Відео дня

Актуальність їхнього дослідження продиктована тим, що ушкодження статевого члена нерідко призводять до еректильної дисфункції. І навіть якщо цього не відбувається, травми можуть провокувати зміни у структурі тканини у процесі її загоєння.

Патчі китайських вчених працюють інакше. Вони вживлюються в структуру пошкодженого білкового вистилання кавернозних тіл, моделюючи його. Завдяки цьому на місці травми не формується рубець, який може вплинути на жорсткість тканини.

Розробка вже була випробувана на кнурах із переломом статевого члена. У процесі випробувань імунітет травмованих свинок не відкидав імплант, а за місяць вчені констатували відновлення еректильної функції піддослідних.

Наразі команда працює над удосконаленням своєї технології, щоб випробувати її на людській тканині. За словами вчених, цілком імовірно, що їхні розробки будуть використані і для інших органів, наприклад, серця та сечового міхура.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X