В Іраку народився перший у світі хлопчик з трьома пенісами

5 квітня 2021, 14:50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В іракському місті Дахук народився хлопчик з трьома пенісами. Це перший зафіксований випадок трифалії в історії.

Дифалія — наявність двох статевих членів — виникає приблизно в одному випадку на 5−6 млн новонароджених, а вперше подібне захворювання було описане ще в 1609 році. Однак у хлопчика з Ірану виявили аж три пеніси.

Відео дня

До лікарні його привезли батьки, коли малюку було три місяці. Вони думали, що в їхньої дитини запалення мошонки, пише NY Post. Однак у процесі огляду лікарі зрозуміли, що у нього ростуть ще два члени. У жодному з них не було уретри, а тому медики видалили зайві геніталії. Рік по тому огляд хлопчика не показав ніяких ускладнень після операції — зараз з ним все добре.

Через що у хлопчика виросли ще два члени — невідомо. Вагітність протікала нормально, мати не вживала наркотиків, як спочатку припустили лікарі, а в родині не було випадків генетичних мутацій.

«Наскільки нам відомо, це перший зареєстрований випадок з трьома пенісами або трифалією», — написав доктор Шакір Салім Джабал у дослідженні, опублікованому в Міжнародному журналі хірургії. Раніше про народження дитини з трьома членами повідомляли в Індії, але підтвердити цю інформацію неможливо, оскільки цей випадок не було задокументовано в медичних журналах.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X