Десять головних симптомів штаму Дельта. І так, вони можуть відрізнятися від «класичного» COVID-19

21 вересня 2021, 06:00
НВ Преміум
Варіант Дельта, схоже, змінив типові симптоми COVID-19 (Фото:Önder Örtel / Unsplash)

Варіант Дельта, схоже, змінив типові симптоми COVID-19 (Фото:Önder Örtel / Unsplash)

Як і всі віруси, коронавірус SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, швидко розвивається як за своєю здатністю поширюватися і заражати людей, так і за симптомами, які він викликає.

Найімовірніше, ви вже чули про основні симптоми COVID-19 — задишка в поєднанні з втратою смаку і запаху. Але в міру того, як новий варіант Дельти поширюється світом, медики почали фіксувати й інші симптоми.

Відео дня

Цей варіант більш небезпечний і заразніший, ніж його попередники, тому якщо ви відчуваєте симптоми нездужання, важливо ізолювати себе від інших і пройти тест, як тільки ви помітите будь-які з цих симптомів. Навіть якщо ви думаєте, що це алергія або застуда.

Якщо ви були вакциновані проти COVID-19, у вас теж можуть з’явитися легкі симптоми вірусу, які не вимагають госпіталізації, але ви все одно залишаєтеся заразним для людей без щеплення, наприклад для дітей до 12 років.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X