В Азії, Америці та Європі. Лікарі зіткнулися із загадковим спалахом гострого гепатиту у дітей

6 травня, 17:00
У всьому світі фіксуються спалахи дитячого гепатиту (Фото:MarynaOsadcha/depositphotos)

У всьому світі фіксуються спалахи дитячого гепатиту (Фото:MarynaOsadcha/depositphotos)

Останнім часом майже 170 дітей в 11 країнах діагностували гострий гепатит. Деякі маленькі пацієнти вже померли.

Більшість хворих дітей були у віці до 10 років і не мала супутніх захворювань. Найчастіше у них спостерігалися такі симптоми: нудота, блювання, діарея та біль у животі. Деякі пацієнти також страждали від лихоманки, жовтяниці, судом та втрати свідомості.

Відео дня

Про раптові спалахи гострого запального захворювання печінки повідомили, зокрема, в Індонезії, Великобританії, Ізраїлі, США, Ірландії, Іспанії та Данії.

Ні ВООЗ, ні американська CDC поки що не знають, що може бути причиною швидкого поширення гепатиту серед дітей. Відомо, що хвороба має безліч передумов, серед яких віруси, потрапляння до організму токсинів, серед яких алкоголь і ліки, а також аутоімунні порушення. Також лікарям відомо про так званий променевий гепатит, який є компонентом променевої хвороби.

Національні служби охорони здоров'я деяких країн вже почали розслідування випадків захворювання, а поки що рекомендують батькам уникати відвідування хворих людей, мити руки, закривати ніс і рот при кашлі та чханні, а також своєчасно щепити дітей.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X