Генетика проти ЗСЖ. Чи є у вас шанси перемогти спадковість у боротьбі за довголіття?

13 червня, 21:00
Гени та ваш щоденний вибір може вплинути на якість вашого життя (Фото:Malin K/Unsplash)

Гени та ваш щоденний вибір може вплинути на якість вашого життя (Фото:Malin K/Unsplash)

Можливо, ви коли-небудь чули історію людини, яка багато курила, ніколи не займалася спортом і при цьому дожила до глибокої старості. Водночас існує і зовсім інша історія, коли у молодого спортсмена, який на сніданок їв виключно смузі зі шпинату, трапився серцевий напад.

Подібні історії можуть траплятися набагато частіше, ніж ви думаєте, тоді невже наше здоров'я і справді залежить виключно від генів, а фокусування на спорті та правильному харчуванні не має сенсу?

Відео дня

Почекай списувати з рахунків силу ЗОЖ, вчені стверджують, що він може суттєво вплинути на вікові проблеми зі здоров'ям, такі як хвороби серця, діабет 2 типу, злоякісні утворення в організмі та хвороба Альцгеймера.

Давайте розглянемо детальніше, як саме гени та ваш щоденний вибір може вплинути на якість вашого життя.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X