Американець зробив собі ін'єкцію галюциногенних грибів, щоб побороти депресію. Вони в ньому проросли

14 січня 2021, 16:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

30-річний чоловік з Небраски хотів побороти депресію — для цього він ввів собі ін'єкцію з відвару псилоцибінових грибів. Зрештою вони буквально проросли в його тілі, а сам він мало не загинув.

Чоловік страждав від біполярного розладу і опіоїдної залежності, а періоди гіперактивності у нього змінювалися важкою формою депресії.

Саме під час затяжного періоду депресії він перестав приймати прописані йому ліки, пише журнал Академії консультаційно-комунікаційної психіатрії. Чоловік прочитав кілька досліджень про можливу користь психоделічних речовин при лікуванні депресії і психічних розладів.

Відео дня

Тоді він вирішив зварити собі відвар з псилоцибінових грибів, процідив його через вату і зробив собі ін'єкцію. Через кілька днів йому було вже зовсім погано — у нього була жовтяниця, кривава діарея, блювота і септичний шок.

У лікарні з’ясувалося, що у чоловіка практично відмовили нирки і печінка, а також були проблеми з кров’ю. Провівши аналізи, лікарі з’ясували, що гриби почали буквально рости і розмножуватися в кровотоці чоловіка — це і викликало такі важкі симптоми.

Зрештою, чоловік провів у лікарні 22 дні — спочатку йому відфільтрували кров, а потім лікували протигрибковими препаратами та антибіотиками, які він має приймати ще довгий час.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X