Немає чим лікувати. Американські фармацевтичні компанії заявляють про брак ліків для лікування коронавірусу

25 березня 2020, 12:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Американські лікарні скаржаться на брак препаратів для лікування коронавіруса. Фармкомпанії, в свою чергу, говорять про те, що попит перевищує можливості їх виробничих потужностей.

Світ продовжує боротися з епідемією коронавірусу. І в той час, як кількість смертей в Італії продовжує зростати, в Сінгапурі, наприклад, розробили новий тест на коронавірус, який допоможе визначити наявність вірусу в організмі протягом п’яти хвилин. В майбутньому це може значно прискорити виявлення заражених.

Відео дня

А в США, які за станом на 25 березня 2020 року займають третє місце за кількістю заражених у всьому світі, виник високий попит на ліки, які можуть бути ефективні при лікуванні коронавірусу. Попит настільки високий, що він породив дефіцит.

Одним з таких лікарських препаратів став ремдесівір. Він виробляється каліфорнійською компанією Gilead Sciences. Ця компанія заявила про експоненційне зростання попиту на даний препарат. Споживчий попит став настільки високим, що через це ускладнились поставки в лікарні і для тих, хто в першу чергу потребує цих ліків. Препарат створювався, в першу чергу, як ліки від Еболи.

Ремдесівір не схвалений американською організацією Управління з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA). І використовується в рамках так званої програми співчутливого використання. Ідея програми полягає в тому, щоб надавати ліки, які ще не пройшли всі клінічні дослідження тим хворим, у яких немає інших варіантів лікування.

Високий попит і дефіцит змусив фармацевтичну компанію, що виробляє ремдесівір, призупинити свою участь в даній програмі.

Ще один препарат, який показав свою ефективність при лікуванні коронавіруса — гідроксихлорохин. В першу чергу, він призначений для боротьби з вовчанкою. І хворі, які страждають від цього недугу, також зіткнулися з нестачею даного препарату.

Варто нагадати, що нещодавно про ці два препарати розповідав президент США Дональд Трамп на своєму брифінгу. Тоді він заявив, що планує зробити ці ліки доступними для всіх.

Що відомо про режим карантину і транспорті:

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X