«Святий Грааль». Експерименти на мишах показали, що можна «вилікувати старість», але чи можна цю технологію застосовувати до людей?

12 січня, 07:25
Збільшення ваших шансів дожити до 90 років може бути пов’язане з поведінкою (Фото:Vlad Sargu/Unsplash)

Збільшення ваших шансів дожити до 90 років може бути пов’язане з поведінкою (Фото:Vlad Sargu/Unsplash)

Тривалість життя людей зростає, у багатьох, що народилися сьогодні, середня тривалість життя становить від 79 до 83 років. І постає питання, наскільки далеко ми можемо відсунути межі нашого людського життя?

Залежно від виду тварин змінюється його тривалість життя. Наприклад, гренландська акула може жити до 400 років, тоді як деякі види комах живуть лише 5 хвилин. Причиною таких колосальних відмінностей є генетика.

Відео дня

Але чи визначаються верхні межі тривалості життя як виду насамперед генетикою, вчені майже знайшли у відповідь це питання.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X