П’ять способів боротися із запаленням в організмі та знизити ризик вікових захворювань

16 червня, 21:00
Першим і головним ключем до мінімізації запалення є відмова від продуктів, що викликають (Фото:Adam Nieścioruk/Unsplash)

Першим і головним ключем до мінімізації запалення є відмова від продуктів, що викликають (Фото:Adam Nieścioruk/Unsplash)

Хоча іноді, здається, що запобігти запаленню з віком не можна, є кілька простих способів звести його до мінімуму, тим самим знизити ризик смертельних захворювань.

На щастя, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати запалення з віком, тим самим знизивши ризик виникнення цих захворювань, перше, що вам потрібно зробити - це переглянути свій раціон і позбутися стресу.

Відео дня

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X