Перевір себе. У США випустили додаток для відстеження симптомів COVID-19

6 травня 2020, 11:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Консорціум вчених в США розробив додаток COVID Symptom Tracker, призначене для швидкого збору інформації, щоб допомогти відреагувати на триваючу пандемію.

Раннє використання додатка в США і Великобританії дозволило отримати цінні дані про COVID-19 для лікарів, вчених і державних службовців, запевняють розробники.

«Додаток щодня збирає інформацію від окремих осіб в спільноті про те, чи подчувають вони себе добре, а якщо ні, то про їх специфічні симптоми і про те, чи пройшли вони тестування на COVID-19», — сказав старший автор роботи, доктор медичних наук, Ендрю Чан, керівник відділу клінічної та трансляційної епідеміології в Массачусетської лікарні загального профілю.

Відео дня

Додаток призначений для надання інформації про те, де знаходяться гарячі точки COVID-19, і про нові симптоми, на які слід звернути увагу, він може бути корисним як інструмент інформування про принципи самоізоляції, виявлення регіонів, які потребують додаткових ШВЛ, і розширення місткості лікарень.

«Наша робота привела до розробки точних моделей рівнів інфекції COVID-19 при відсутності достатнього тестування населення. Наприклад, уряд Великобританії діяв відповідно до цих оцінок, завчасно повідомляючи місцеві органи охорони здоров’я про те, коли слід очікувати сплеску захворюваності», — сказав доктор Чан.

Дослідники також використовують результати з програми, щоб дослідити фактори ризику для інфекції, а також вплив COVID-19 на здоров’я пацієнтів.

Доктор Чан також зазначив, що програма не має функції відстеження контактів на відміну від програмного забезпечення, яке в майбутньому буде випущено деякими державами у співпраці з Apple і Google.

«Наш додаток розроблено так, щоб він було повністю добровільним, щоб люди могли обмінюватися інформацією про те, як вони себе почувають, таким чином, гарантуючи їх конфіденційність», — підкреслив учений.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X