Ну все, не мийте руки. Дерматит зафіксували майже у 70% людей через часте дотримання гігієни

8 травня 2021, 09:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дві третини населення нині зіткнулися з дерматитом рук через суворе миття і використання засобів на спиртовій основі під час пандемії COVID-19.

Вчені з’ясували, що часте миття рук через COVID-19 здійснює негативний вплив на здоров’я шкіри рук.

Дослідники з медичного коледжу батька Мюллера (Індія) проаналізували трансепідермальну втрату води (TEWL — важливий параметр для вимірювання бар'єрної функції шкіри) у 582 осіб, 291 з яких — медичні працівники.

Відео дня

Результати показали, що дерматит рук нині є у 92,6% медичних працівників і у 68,7% населення загалом, попри те, що тільки — 3% медичних працівників і 2,4% широкої громадськості, які брали участь у дослідженні, повідомили про попередній дерматит рук.

Медичні працівники і представники широкої громадськості у цьому дослідженні заявили, що подразнення і сухість шкіри були основною перешкодою для постійної практики гігієни рук.

«Це дослідження дійсно демонструє вплив більш частого миття рук і вплив спиртовмісних засобів на здоров’я шкіри рук медичних працівників і населення загалом», — пояснила лікарка Моніж Мадхуміта.

Фахівці впевнені, що пошук відповідних модифікацій методів і продуктів, які можуть підвищити доступність належної гігієни рук, є життєво важливим особливо в умовах пандемії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X