Дефіцит сонця. Чотири наслідки, які може спровокувати нестача вітаміну

19 червня, 07:00
Дефіцит вітаміну D може не виявлятися жодними симптомами протягом кількох років (Фото:Stephen Leonardi/ Unsplash)

Дефіцит вітаміну D може не виявлятися жодними симптомами протягом кількох років (Фото:Stephen Leonardi/ Unsplash)

Організм людини потребує вітамін D, він необхідний для нормального функціонування цілого ряду функцій в організмі, але що трапляється, коли у вас дефіцит цього елемента?

Чи знали ви, що дефіцит вітаміну D може не виявлятися жодними симптомами протягом кількох років, проте це може збільшити ризик довгострокових проблем зі здоров'ям.

1.

Ризик депресії

Відео дня

Дефіцит вітаміну D може бути пов'язаний з вашим настроєм, більш того, він може призвести до депресії. Зрештою, вітаміну D - це вітамін сонячного світла, і це не тільки тому, що, як вказує Гарвардська медична школа, багато людей отримують більшу частину необхідного їм вітаміну D завдяки впливу сонця.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X