Вам знадобиться. Чому виникає похмілля і як його пережити, якщо у вас воно сталося

20 грудня 2022, 21:00
Вчені досі не впевнені, що відбувається у нашому організмі під час похмілля (Фото:Kelsey Chance/Unsplash)

Вчені досі не впевнені, що відбувається у нашому організмі під час похмілля (Фото:Kelsey Chance/Unsplash)

Якщо ви колись вживали занадто багато алкоголю, ви знаєте, що буває після — моторошний головний біль і почуття впевненості, що ви більше ніколи не питимете.

Немає нічого поганого в тому, щоб випити келих вина, але коли ця кількість перевищує норму і ви прокидаєтеся наступного ранку слабким і з головним болем, що здається б'ється з середини, те, як впоратися з цим станом, може вам знадобитися.

Відео дня

Якщо у вас були спроби підвестися з ліжка, після активного вечора з вашими друзями, у вас може закрадатися питання, чому взагалі виникають симптоми похмілля, а у когось його зовсім немає?

Як відбувається сп’яніння?

Вчені досі не впевнені, що відбувається в нашому організмі під час похмілля, але вони точно знають, що воно спричинене різними біохімічними та нейрохімічними змінами.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X