Сім причин, чому вам терміново потрібно кинути пити. Навіть якщо у вас стрес

26 травня 2021, 21:00

У більшості країн пандемія коронавірусу викликала небувалий ажіотаж до вживання алкоголю. Попри закриття барів і ресторанів, люди все частіше стали випивати вдома. Хтось таким чином «знімає стрес» втративши роботу, а деякі вважають за краще використовувати спиртне як нову розвагу.

Згідно з дослідженням Global Drug Survey, в якому взяли участь понад 58 тисяч осіб з Європи і Америки, споживання алкоголю у світі значно збільшилося. Понад 43% людей стали частіше вживати алкоголь.

Відео дня

Алкоголь — найпоширеніша речовина, що викликає звикання. Вживання алкоголю може викликати ушкодження печінки, серця і підшлункової залози, воно пов’язане з кількома типами раку. Він також може послабити імунну систему або поглибити депресію і занепокоєння — побічні ефекти, які ніхто не хоче відчувати, особливо під час пандемії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X