Сім причин, чому вам терміново потрібно кинути пити. Навіть якщо у вас стрес

26 травня 2021, 21:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У більшості країн пандемія коронавірусу викликала небувалий ажіотаж до вживання алкоголю. Попри закриття барів і ресторанів, люди все частіше стали випивати вдома. Хтось таким чином «знімає стрес» втративши роботу, а деякі вважають за краще використовувати спиртне як нову розвагу.

Згідно з дослідженням Global Drug Survey, в якому взяли участь понад 58 тисяч осіб з Європи і Америки, споживання алкоголю у світі значно збільшилося. Понад 43% людей стали частіше вживати алкоголь.

Відео дня

Алкоголь — найпоширеніша речовина, що викликає звикання. Вживання алкоголю може викликати ушкодження печінки, серця і підшлункової залози, воно пов’язане з кількома типами раку. Він також може послабити імунну систему або поглибити депресію і занепокоєння — побічні ефекти, які ніхто не хоче відчувати, особливо під час пандемії.

Вплив спиртного на серцево-судинну систему

Вживання алкоголю справляє комплексний вплив на здоров’я серцево-судинної системи.

Згідно з дослідженням, надмірне вживання алкоголю пов’язане з низкою несприятливих наслідків для здоров’я, зокрема серцеві захворювання, підвищення артеріального тиску, серцевою недостатністю й інсультом. Надмірне вживання алкоголю також може сприяти кардіоміопатії — захворювання, що вражає серцевий м’яз.

Запальне ураження підшлункової

Одним з найпоширеніших чинників, пов’язаних з гострим панкреатитом, є зловживання алкоголем. Хоча алкоголь зазвичай асоціюється з панкреатитом, сам по собі він не може викликати панкреатит. Навпаки, схоже, що алкоголь і його побічні продукти метаболізму привертають підшлункову залозу до ушкодження від агентів, які зазвичай не викликають панкреатит, або до тяжчого захворювання від агентів, які зазвичай викликають легке ушкодження підшлункової залози.

Спиртне і діабет

Фінські дослідники виявили зв’язок між вживанням алкоголю і ризиком діабету 2 типу. За даними вчених, помірне вживання алкоголю може знизити можливість виникнення діабету 2 типу. З іншого боку, високе споживання алкоголю може збільшити ризик діабету 2 типу, і в основному у жінок.

Алкоголь викликає рак

Завдяки зростаючій кількості досліджень, які вивчають зв’язок між алкоголем і раком, є переконливі і послідовні докази того, що алкоголь викликає рак.

Наприклад, вживання алкоголю є одним з найважливіших для запобігання факторів ризику раку — поряд з вживанням тютюну і надмірною масою тіла.

На вживання алкоголю припадає близько 6% всіх випадків раку. Проте багато людей не знають про цей зв’язок.

Коли ми вживаємо алкоголь, нашому організму необхідно засвоювати етанол. Це хімічна сполука, що міститься у всіх типах алкоголю. Під час цього процесу утворюється побічний продукт, званий ацетальдегідом, який ушкоджує нашу ДНК. Цей процес переважно відбувається в печінці.

Алкоголь також впливає на гормони. Було виявлено, що алкоголь збільшує рівень естрогену в організмі. Зростання клітин, викликане естрогеном, вважається ключовим фактором у розвитку гормональних ракових захворювань, таких як рак грудей.

Депресивний стан і алкоголь

Дослідження показує, пік вживання алкоголю припадає в зрілому віці (наприклад, під час навчання в університеті), і у багатьох людей у цей час також розвивається депресія.

Люди з депресією п’ють, щоб зменшити негативні емоції. Позитивні емоції від алкоголю можуть стати довгоочікуваним полегшенням при деяких симптомах. Наприклад, алкоголь може тимчасово зменшити занепокоєння і знизити тривогу.

Однак зворотна сторона медалі полягає в тому, що люди, які часто вживають алкоголь, здебільшого впадають у депресію.

Руйнування кісткової тканини

Надмірне вживання алкоголю може викликати зміни в кісткових тканинах. Дослідження показують, що хронічне вживання алкоголю у великих кількостях, особливо в підлітковому і юнацькому віці, може різко вплинути на здоров’я кісток і підвищити ризик остеопорозу в більш пізньому віці.

Крім того, пияки більше схильні до виникнення частих переломів через крихкість кісток і ушкодження нервів. Відновлення через ці переломи також можуть повільно заживати через погане харчування.

Надмірне питво погіршує імунітет

Чим здоровіша імунна система людини, тим швидше вона зможе позбутися вірусу і вилікуватися від такої хвороби, як COVID-19.

За інформацією, алкоголь ускладнює роботу імунної системи і захищає організм від шкідливих мікробів. Раніше вчені вже встановили зв’язок між надмірним вживанням алкоголю і несприятливими імунними ефектами, такими як сприйнятливість до пневмонії, туберкульозу та інших легеневих захворювань.

Вживання алкоголю також заважає вашому організму належним чином виконувати важливі функції, такі як боротьба з хворобою.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X