Вся правда про кошмари. Чому вам сняться погані сни і чи можна позбутися їх?

22 вересня, 21:00
Ви могли помітити, як у стресовий період ваш режим сну порушується (Фото:ALEXANDRE LALLEMAND/Unsplash)

Ви могли помітити, як у стресовий період ваш режим сну порушується (Фото:ALEXANDRE LALLEMAND/Unsplash)

Іноді нам усім можуть снитися неприємніші за сни, і питання тільки в тому, як часто це буває і чи можуть вони бути сигналом вашого.

Деяким із нас сняться настільки дивні сни, що іноді навіть не хочеться про це розповідати.

Ми проводимо третину нашого життя уві сні. Проте з огляду на центральну роль, яку сновидіння відіграють у нашому житті, вчені досі мало знають про те, чому ми їх бачимо і що важливо, яке значення наші сни можуть мати для нашого здоров’я.

Відео дня

Експерти стверджують, що існує багато причин, через які ви можете прокинутися посеред ночі в холодному поту. Якщо ваші кошмари завдають вам багато занепокоєння, заважають вам спати, можливо, варто дізнатися причину їх виникнення.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X