Приборкання голоду. Чому у вас виникає непереборний потяг до їжі — чотири вагомі причини

2 січня, 20:55
Голод може бути як фізичним, і емоційним (Фото:Фото: choreograph / depositphotos.com)

Голод може бути як фізичним, і емоційним (Фото:Фото: choreograph / depositphotos.com)

Почуття голоду знайоме всім, але іноді воно може вийти з-під контролю і змусить вас відчувати навіть дискомфорт. Але що є причиною вашого невгамовного бажання поїсти?

Тип продуктів, які ви їсте, скільки ви займаєтеся спортом і чи довго ви не їсте, все це може вплинути на те, як часто ви відчуваєте голод.

Голод може бути як фізичним, і емоційним. Якщо ви відчуваєте ознаки голоду, це всім відомий дискомфорт у шлунку та занепад сил, ваш голод має фізіологічну природу.

Відео дня

Коли вас тягне до певних продуктів чи ви відчуваєте, що маєте поїсти після якоїсь неприємної події чи навіть радісної, швидше за все ваш голод психологічний.

І запевняємо вас, у цьому немає жодної проблеми, доки ви не починаєте їсти більше, ніж потрібно вашому організму для повсякденної діяльності, це може стати проблемою, спровокувавши значне збільшення ваги і як наслідок — це підірве ваше здоров’я.

1 Який тип продуктів може заспокоїти голод?

У всіх нас є улюбленці серед харчування. У кожного є пристрасть до їжі, особливо до продуктів, багатих жиром, цукром та сіллю, або будь-яким поєднанням цих трьох факторів. Ось чому ви знаходите шоколад, чіпси, випічку, морозиво та фаст-фуд такими чудовими.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X