Чим небезпечний дефіцит вітаміну D? П’ять причин, чому слід стежити за рівнем «сонячного вітаміну»

9 лютого, 21:00
НВ Преміум
Дефіцит вітаміну D є проблемою охорони здоров’я у всьому світі (Фото:Pixabay)

Дефіцит вітаміну D є проблемою охорони здоров’я у всьому світі (Фото:Pixabay)

Мало хто думав про те, наскільки важливий рівень вітаміну D, особливо, коли за вікном лютує коронавірус. Дефіцит вітаміну D досить поширене явище в холодну пору року. Саме в цей період сонце світить не так яскраво, щоб наш організм міг самостійно виробляти цю речовину.

На жаль, дефіцит вітаміну D є проблемою охорони здоров’я у всьому світі. Вітамін D необхідний не тільки для того, щоб наші кістки були міцними, його дефіцит може ускладнити нормальне функціонування організму.

Відео дня

Сонячне світло — найкраще джерело вітаміну D. Організм виробляє вітамін D під впливом сонячних променів. Він також міститься в таких продуктах, як жирна риба, гриби та яєчні жовтки, а також у харчових добавках.

Хоча дефіцит вітаміну D, на жаль, дуже поширений, хороша новина полягає в тому, що цей стан здоров’я можна діагностувати за допомогою простого аналізу крові та лікувати добавками.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X