Біди вегетаріанців. Чи правда, що відмова від м’яса зробить ваші кістки крихкими і підвищить ризик переломів

16 серпня, 07:00
У веганів ризик переломів кісток на 43% вищий, ніж у м’ясоїдів (Фото:Hermes Rivera/Unsplash)

У веганів ризик переломів кісток на 43% вищий, ніж у м’ясоїдів (Фото:Hermes Rivera/Unsplash)

Протягом багатьох років ви могли чути, що вегетаріанська дієта — це найкраще рішення, щоб схуднути «чарівним чином». Чи означає це, що відмова від м’яса автоматично означає втрату ваги та поліпшення здоров’я загалом?

Справді, є деякі докази, що вегетаріанська дієта пов’язана з нижчим ризиком розвитку діабету, серцево-судинних захворювань та раку. Але є й свої мінуси, останнім часом з’являється все більше інформації щодо здоров’я кісток та підвищеного ризику переломів у вегетаріанців.

Відео дня

Причиною цього може бути нижча мінеральна щільність кісток. У зв’язку з цим вчені продовжують вивчати цей ефект, який найчастіше зустрічається у жінок.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X