Чи правда, що безсоння можна вилікувати фізичними вправами? Ось що вам потрібно знати

27 жовтня, 21:02
Тренування можуть допомогти вам заснути краще, ніж мелатонін (Фото:Michael Starkie/Unsplash)

Тренування можуть допомогти вам заснути краще, ніж мелатонін (Фото:Michael Starkie/Unsplash)

Користь від регулярних фізичних вправ величезна, вони не тільки контролюють вашу вагу та покращують ваше психічне здоров’я, але й збільшують тривалість та якість вашого сну.

Спорт потрібний вам не лише для гарної постаті. Тренування можуть допомогти вам заснути краще, ніж мелатонін.

Тому однією з головних порад для людей, які борються за добрий нічний сон — це регулярно займатися спортом. І, згідно з дослідженнями, це справді добра порада.

Відео дня

Тут ми детальніше розглянемо, як вправи впливають на ваш сон, який час найкраще підходить для тренувань і скільки вправ вам потрібно для кращого сну.

Дослідники відзначають, що вправи та сон мають двонаправлений зв'язок, а це означає, що рівень фізичної активності призводить до кращого сну та навпаки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X