Страшне майбутнє. Вчені з’ясували, чи може коронавірус стати сезонним захворюванням

25 травня 2021, 06:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як ми знаємо, COVID-19 швидко і масово поширився по всьому світу, викликавши мільйони випадків захворювання і смертей. Інфекція становить серйозну загрозу для здоров’я населення, тому важливо розібратися, чи може новий коронавірус в результаті стати частиною нашого повсякденного життя?

Таке майбутнє експерти з Університету Юти змоделювали,  використовуючи математичні моделі, при цьому детально вивчивши пандемію і те, як час змінює наш імунітет.

«Це показує можливе майбутнє, яке ще не вирішено повністю. Протягом наступного десятиліття серйозність COVID-19 може знизитися, оскільки у населення колективно виробляється імунітет» - заявляють вчені.

Відео дня

Захворювання може послабитися у зв'язку з адаптацією нашого організму, і зміни у вірусі тут ні до чого.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X