Четверта людина у світі вилікувалась від ВІЛ. Що відомо про всі попередні випадки?

30 липня, 07:00
Вчені вважають, що лікування від ВІЛ можливе (Фото:@unsplash)

Вчені вважають, що лікування від ВІЛ можливе (Фото:@unsplash)

За останні кілька десятків років вчені досягли величезних успіхів у розробці ефективних методів лікування ВІЛ, які дають змогу придушувати вірус до низького рівня та мінімізувати його передачі іншим людям.

Ця ера ефективного лікування антиретровірусними препаратами, безсумнівно, є величезним кроком уперед, на початку світ зазнала кризи пов’язаної з ВІЛ, але в усьому світі налічується, як і раніше, майже 38 мільйонів людей живуть із цим захворюванням.

Відео дня

Тому, щоб зняти важкий тягар щоденного лікування та соціальної стигми, пов’язаної з ВІЛ, ліки необхідні для досягнення головної мети — покласти край епідемії ВІЛ, але що якщо вчені вже створили їх?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X