Через 10 років планету захлине хвиля хронічних захворювань. Які у нас шанси уникнути цього?

25 жовтня, 07:26
До 2030 року буде зареєстровано майже півмільярда нових випадків неінфекційних захворювань (Фото:CDC/Unsplash)

До 2030 року буде зареєстровано майже півмільярда нових випадків неінфекційних захворювань (Фото:CDC/Unsplash)

Хронічні захворювання є головними вбивцями сьогодення. Більшість людей похилого віку борються з хронічними захворюваннями, і в деяких виходить це цілком успішно.

З такими шансами ви можете поставити запитання, чи можете ви щось зробити, щоб запобігти виникненню хронічного захворювання або полегшити життя з уже наявним?

Згідно з новим звітом Всесвітньої організації охорони здоров’я, наша колективна відсутність фізичних вправ призведе до тяжких втрат найближчими роками, якщо нічого не зміниться.

Відео дня

Згідно з новим звітом Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 2030 року буде зареєстровано майже півмільярда нових випадків неінфекційних захворювань, таких як хвороби серця та діабет. Але ви можете це змінити, і хоч це важка робота, ви обов’язково отримаєте винагороду за неї.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X