Доктор iPhone. Британський підліток створив мобільний додаток для боротьби з аутизмом

19 серпня 2019, 10:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Британець Етан Шолкросс розробив додаток, який допоможе дозволити людям справлятися зі своєю тривогою, стежити за своїм психічним здоров’ям і зменшувати емоційне вигорання.

Поки додаток під назвою Aumi працює тільки на iOS, йдеться в статті Forbes.

18-річний Етан живе з розладом аутистичного спектру, тому знає, з якими психо-емоційними проблемами стикаються люди з цією особливістю. Однак його застосунок Aumi здатний допомогти всім, кому потрібна психологічна підтримка.

Відео дня

«Додаток було розроблено з урахуванням інтересів людей, що страждають на аутизм, і його вплив сформував дизайн і функціональність всієї програми. Однак, це не тільки для людей, що страждають на аутизм. Люди, які відчувають сильну тривогу або синдром вигоряння, також можуть знайти це корисним» , — говорить Етан Шолкросс.

Додаток має чотири основні функції, перша з яких — відстеження настрою.

«Це дозволяє користувачам відстежувати свій настрій за допомогою додатка, віджета або періодичних повідомлень. Потім вони можуть подивитися на свій настрій за останній тиждень і побачити зміни», — пояснює Шолкросс.

Люди також можуть використовувати інструмент обліку енергії, щоб допомогти уникнути вигоряння в напружений день або тиждень. Користувачі самі визначають за шкалою від -10 до 10, який запас енергії імовірно мають на день. Це допомагає контролювати свій стан.

Ще однією функцією Aumi є планувальник, який полегшує користувачам формулювання і постановку завдань. Планувальник інтегрує дані по енергії, нагадуючи, щоб користувачі виділяли собі достатньо часу для відпочинку.

Нарешті, в додатку є профілі, щоб користувачам було легше розповідати про себе в ситуаціях, коли вони можуть зіткнутися з труднощами при комунікації.

Допомагаючи іншим, Шолкросс спочатку створив додаток Aumi для управління своїми власними симптомами, відчуваючи, що інші рішення не відповідають його потребам. За його словами, «потрібен був спосіб відслідковувати свій настрій за допомогою повідомлень і полегшувати зустрічі з людьми».

«На відміну від аналогічних програм, повідомлення Aumi мають частоту оновлень, яка настроюється і мовчать. Це означає, що вони не тиснуть на користувачів. Немає ніякого тиску, щоб продовжувати перевіряти додаток або використовувати його певним чином», — підкреслює автор Aumi.

За його словами, Aumi також допомагає користувачам повідомляти про свої симптоми і шукати найкращу можливу допомогу у медичних працівників.

Додамо, розлади аутистичного спектру — складний неврологічний стан, викликаний різними факторами ризику, включно з нашими генами і навколишнім середовищем. Його симптоми також різноманітні - від проблем з соціальною взаємодією до неможливості говорити. Діти можуть почати проявляти видимі ознаки аутизму у віці до 18 місяців, але немає єдиного медичного тесту, який може його діагностувати, і часто потрібно багато років для підтвердження передбачуваного випадку, що затримує лікування.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X