Не чекайте на чарівну пігулку. Знайти універсальні ліки проти раку навряд чи вдасться

15 квітня, 07:46
Винайти універсальні ліки проти раку навряд чи вдасться (Фото:ginasanders/Depositphotos)

Винайти універсальні ліки проти раку навряд чи вдасться (Фото:ginasanders/Depositphotos)

Британські вчені провели біопсію 400 осіб, які проходили лікування від раку легень за різними протоколами протягом дев’яти років. Вони дійшли висновку, що рак добре адаптується. Це означає, що знайти універсальні ліки не вийде.

Автори дослідження стверджують, що їх спостереження буде актуальним і для інших видів раку. Вони наполягають, що жодних нових і спільних для багатьох пухлин ліків знайти найближчим часом не вдасться.

Відео дня

І, як і раніше, найважливішим у лікуванні онкологічних захворювань залишається рання діагностика.

«Я не хочу, щоб мої слова звучали надто гнітюче, але я думаю, враховуючи майже нескінченні можливості розвитку пухлини, і дуже велика кількість клітин у пухлини на пізній стадії, яка може становити кілька сотень мільярдів. — тоді досягнення лікування всіх пацієнтів із пізньою стадією захворювання є величезним завданням», — заявив професор Чарльз Суонтон з Інституту Френсіса Крика та Університетського коледжу Лондона.

Також, акцентують автори дослідження важливими є профілактика та виявлення рецидивів у онкохворих.

" Якщо ми хочемо мати найбільший вплив, нам потрібно зосередитися на профілактиці, ранньому виявленні та ранньому виявленні рецидивів".

Вони нагадують, що ожиріння, куріння, алкоголь та неправильне харчування збільшують ризик деяких видів раку.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X