Білл Гейтс заявив, що пандемія COVID-19 завершиться до кінця 2021 року, але за цей час помруть мільйони

19 серпня 2020, 12:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Коронавірусна пандемія завершиться до кінця 2021 року, проте за цей час помруть мільйони жителів бідних країн, спрогнозував мільярдер, філантроп і співзасновник Microsoft Білл Гейтс.

Такою думкою він поділився в інтерв'ю авторитетному британському виданню The Economist.

На думку бізнесмена, до кінця наступного року в світі почнеться масове виробництво ефективної вакцини проти COVID-19, що допоможе формуванню імунітету від цієї хвороби у значної частини населення планети.

Відео дня

Водночас за цей період світові доведеться зіткнутися з безліччю смертей, причиною яких здебільшого стане не сам коронавірус, а його вплив на навантаження на системи охорони здоров’я й економіки різних країн, зокрема бідних, вважає Гейтс.

Також мільярдер відзначив негативний вплив на процес боротьби з хворобою «політизації протидії коронавірусу в Америці», а також поширення теорій змови довкола теми COVID-19, частина яких стосується і його.

За словами Гейтса, COVID-19 — не найзаразніша хвороба, що трохи полегшує майбутній процес вакцинації: для того щоби зупинити пандемію, достатньо буде прищепити від 30% до 60% населення Землі, спрогнозував філантроп.

«На щастя, це не кір. Нам не потрібно, аби були вакциновані понад 90% людей», — пояснив він.

Також бізнесмен закликав багаті держави в майбутньому закуповувати вакцини для країн в скрутному економічному становищі, зокрема, щоби ті не стали новим осередком коронавірусу, який знову пошириться світом.

Напередодні у Всесвітній організації охорони здоров’я висловили стурбованість тим, що коронавірусом почали все частіше хворіти люди у віці від 20 до 40 років. За словами представника ВООЗ, це може свідчити про те, що світ вступив в нову фазу пандемії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X