П’ять звичок, які псують ваш сон. Ви про них навіть не здогадуєтеся

15 червня, 21:00
Багато хто не дооцінює здоровий сон (Фото:Megan te Boekhorst/Unsplash)

Багато хто не дооцінює здоровий сон (Фото:Megan te Boekhorst/Unsplash)

Багато хто не дооцінює силу сну, адже він має вирішальне значення для фізичного та емоційного здоров’я, у зв’язку з цією ситуацією, багато людей не висипаються.

Безперечно, здатність достатньо відпочивати залежить від багатьох факторів, наприклад, у нинішніх реаліях, навіть сирена, яка сповіщає українців про загрозу повітряної атаки, здатна начисто вкрасти сон, не кажучи вже про такі негаразди, як завантажені робочий і сімейний графіки.

Відео дня

Що ж, якщо ви не можете нормально відпочити і шукаєте способи нормалізувати ваш сон, ми зібрали для вас найкращі поради, які зможуть вам допомогти або направити вас у правильну сторону.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X