«Набори для самогубства». На Amazon подали до суду за вільний продаж смертельно небезпечної речовини

13 жовтня, 06:24
Нітрит натрію використовується при промисловому виготовленні м’ясних виробів. (Фото:macniak/Depositphotos)

Нітрит натрію використовується при промисловому виготовленні м’ясних виробів. (Фото:macniak/Depositphotos)

Платформа електронної комерції продавала чистий нітрит натрію, який у невеликих дозах використовується у харчовій промисловості. При безконтрольному вживанні ця сіль перетворюється на небезпечний для життя токсин.

Судовий позов компанії Amazon пред’явили батьки двох американських підлітків, які померли після прийому нітриту натрію. Обидва інциденти були кваліфіковані як суїцид і відбулися після покупки т.зв. «наборів для самогубства».

Відео дня

У позовній заяві йдеться, що разом із небезпечною речовиною платформа рекомендувала придбати терези для визначення необхідної дози, протиблювотний препарат та довідник Amazon з евтаназії.

Позивачі стверджують, що в повідомленнях на онлайн-форумах самогубства обговорюється використання нітриту натрію при самогубстві і що Amazon отримував негативні відгуки і скарги від людей про те, що клієнти використовують цей препарат, щоб накласти на себе руки.

До цього позову було долучено ще дві скарги на компанію, яка продала нітрит натрію іншим підліткам, які мали намір вчинити суїцид.

За інформацією видання The New York Times, за останні два роки 10 людей наклали на себе руки, використавши куплений на Amazon нітрит натрію.

У відповідь на скандал, що розгорівся, платформа висловила співчуття сім'ям померлих. а також поінформувала, що нітрит натрію є легальним для продажу продуктом із широким спектром застосування.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X