Все більше українців проходять альтернативну терапію для лікування неврологічних розладів і захворювань

Neuro Implant Clinic
Динамічний спосіб життя, підвищена тривожність і стреси негативно впливають на мозок. Згідно з проведеними дослідженнями, розлади, пов’язані зі стресом, можуть спровокувати появу нейродегенеративних захворювань. Такі хвороби погано піддаються лікуванню і вимагають постійного прийому медикаментів. Але існує інтеграційна терапія, яка здатна полегшити симптоми хвороб Паркінсона й Альцгеймера, а також значно поліпшити якість життя людей з подібними діагнозами. Детальніше про метод нейроімплантаціі, який повернув багатьох пацієнтів до повноцінного життя, можна дізнатися на сайті neuroimplantclinic.com.
Особливості неврологічних захворювань
До таких захворювань належать: хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, бічний аміотрофічний склероз та інші. Вони розвиваються поступово (часто ― протягом багатьох років) і характеризуються загибеллю клітин головного мозку. Людина може відчувати себе повністю здоровою, але при цьому в її організмі може бути патологічний процес. Тому діагностуються хвороби Альцгеймера і Паркінсона часто на пізніх стадіях, коли допомогти людині вже складно.
Для полегшення симптомів неврологічних захворювань в традиційній медицині застосовуються лікарські засоби. Але тривалий прийом ліків викликає побічні ефекти, а дозу препаратів з часом доводиться збільшувати. Тому пацієнти та їхні родичі часто шукають інші методи лікування, які не викликають побічних ефектів, але при цьому здатні поліпшити якість життя.

Нейроімплантація ― сучасний метод лікування неврологічних захворювань
Людина ― це складна система, в якій відбуваються фізичні, психічні, емоційні і енергетичні процеси. Для того щоб отримати тривалий і стійкий ефект лікування, необхідний комплексний підхід. Саме такий підхід забезпечує нейроімплантація. Цей метод охоплює всі процеси в організмі і покращує стан людини без застосування додаткових ліків.

Автор методу, німецький невропатолог Ульріх Верт, зумів об'єднати древній метод акупунктури (голковколювання) і новітні розробки в області імплантації.
Голковколювання застосовується в традиційній китайській медицині вже більше 2000 років. Сучасні дослідження підтверджують ефективність цього методу. Вчені з’ясували, що мозок сприймає сигнали від впливу голок на активні точки і перетворює їх в сигнали, спрямовані на підтримання балансу всіх систем організму.

Процедура нейроімплантації
Метод нейроімплантаціі ґрунтується на акупунктурі вуха. На вушній раковині знаходиться більше 330 активних точок. Впливаючи на ці точки за допомогою міні-голок, можна стимулювати вироблення дофаміну. Це приводить до зменшення вираженості симптомів багатьох захворювань.

Процедура дозволяє домогтися постійного впливу на активні точки. Під шкіру вушної раковини імплантують крихітні голки, які назавжди залишаються в шкірному покриві вуха і впливають на ці точки.
Міні-голки (не товще за людську волосину і завдовжки не більше 2 мм) виготовляються з високоякісного медичного титану. Процедура проходить під місцевою анестезією. За відчуттями вона практично безболісна. Після імплантації міні-голки не промацуються і не заважають в повсякденному житті.
Полегшення симптоматики у багатьох пацієнтів відбувається відразу ж після імплантації. Іноді для поліпшення стану пацієнта потрібен якийсь час (як правило, кілька місяців). Все залежить від особливостей організму і стадії захворювання.

Іспанська клініка стає ближче
Донедавна процедура нейроімплантаціі проводилася тільки в Іспанії в клініці Neuro Implant Clinic. Зараз її фахівці почали здійснювати виїзне лікування і періодично приїжджають в Україну. Для того щоб отримати консультацію фахівців клініки і пройти лікування, потрібно заповнити форму на сайті neuroimplantclinic.com .
Консультації проходять з таких захворювань: хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, розсіяний склероз, синдром неспокійних ніг, епілепсія, хвороба Гентінгтона, хвороба Фрідрейха, астма, мігрень й інших неврологічних розладів.
Заповнюйте анкету на сайті Neuro Implant Clinic і записуйтеся на консультацію.
Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

матеріалів розділу Здоров'я
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.