Нам не дістанеться? 70 млн доз американської вакцини від COVID-19 можуть бути бракованими

7 травня 2021, 17:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У світі припиняють вакцинацію від коронавірусу препаратом компанії Johnson & Johnson через те, що 70 мільйонів доз вакцини можуть бути зіпсовані.

Як пише The New York Times, партія вакцин зроблених на заводі в Балтіморі (штат Меріленд) була випущена з порушеннями стандартів.

Видання зазначає, що на заводі могли змішати вакцину Johnson & Johnson з нешкідливим вірусом який додають при виробництві іншої вакцини — AstraZeneca. Таким чином ця партія не була схвалена і виробникам довелося утилізувати 15 мільйонів доз.

Відео дня

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) стурбоване якістю ще 70 мільйонів доз вакцини від Johnson & Johnson, вироблених в той самий час.

Інспекція вважає, що зараження сталося через те, що співробітники не пройшли належну дезінфекцію при переміщенні між зонами виробництва AstraZeneca і J & J.

Зараз FDA обговорює, як вирішити це питання, не заперечують можливість і знищити сумнівні вакцини.

Наразі невідомо, які існують ризики від застосування сумнівних доз і які наслідки для здоров’я може викликати така вакцина.

Раніше НВ писав, що співробітники заводу американської компанії Johnson & Johnson в Балтіморі допустили помилку і зіпсували 15 мільйонів доз вакцини від коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляє The New York Times.

Вакцина була зіпсована через помилку під час змішування компонентів препарату на заводі Emergent BioSolutions Inc, який ще не було сертифіковано Управлінням з питань якості продовольства і медикаментів (FDA).

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X