Десять ознак того, що ви вже перехворіли на коронавірус, не підозрюючи про це

4 вересня 2021, 23:17
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Якщо у вас раніше був COVID-19, це не означає, що ви автоматично несприйнятливі до нього. (Фото:Road Trip with Raj / Unsplash)

Якщо у вас раніше був COVID-19, це не означає, що ви автоматично несприйнятливі до нього. (Фото:Road Trip with Raj / Unsplash)

У світі станом на 1 вересня вже зафіксували понад 218 мільйонів випадків коронавірусу, але що відомо про тих, хто переніс COVID-19 без занадто очевидних симптомів?

Варто враховувати, що коронавірус має, насправді, величезний спектр симптомів — деякі настільки легкі, що вони ледь помітні або їх легко сплутати з чимось ще, тому він може залишитися непоміченим або недіагностованим своєчасно.

Відео дня

Запам’ятайте, якщо у вас раніше був COVID-19, це не означає, що ви автоматично несприйнятливі до нього. Але це може позначитися на вашому подальшому самопочутті. Ви можете понад рік відчувати дивні симптоми, які, можуть з вами залишитися на все життя.

Це явище отримало назву «постковідний синдром». Він може виникнути у будь-якої людини незалежно від віку і стану здоров’я.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X