Це дійсно лякає. Доктор Комаровський розповів, від кого ви швидше за все заразитеся коронавірусом

12 листопада 2020, 16:14
Автор: Лілія Вітюк

За протоколом, хворих коронавірусом обов’язково відправляють на самоізоляцію і мінімізують з ними контакт. Але, як стверджує Євген Комаровський, головні розповсюджувачі вірусу — здорові люди.

Найбільш заразні люди — це ті, у яких ще не встигли проявитися симптоми. Про це лікар-педіатр розповів у своєму акаунті в TikTok.

«Люди максимально заразні приблизно два дні до того, як відчують себе хворими. Тобто максимальне виділення вірусу в навколишнє середовище — це дві доби до появи перших симптомів хвороби. Головна людина, який поширює вірус, розповсюджувач, він здоровий», — пояснив Комаровський.

Відео дня

Коли у людини з’являється кашель, слабкість, температура, він перестає виділяти таку велику кількість вірусу в навколишнє середовище. А через п’ять-шість дня після появи симптомів, людина майже не заразна для оточуючих.

Нагадаємо, що раніше Євген Комаровський розповів, як за допомогою простого тесту визначити зараженого коронавірусом в домашніх умовах. Також відомий педіатр писав, що щоб побороти коронавірус, потрібно «щоб люди саме зустрічалися».

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X