Як не захворіти на рак. Розбираємо нові рекомендації американських медиків

1 жовтня 2020, 05:45
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Американське співтовариство з боротьби з онкологічними захворюваннями (American Cancer Society) опублікувало нові рекомендації щодо зниження ризику захворювання на рак.

Більшість цих рекомендацій носить начебто очевидний характер. Наприклад, медики знову говорять про необхідність нарощувати фізичну активність, щоб знизити шанси захворіти на рак.

Відео дня

Також знову мова йде про скорочення споживання червоного м’яса, але підвищенні частки фруктів і овочів у вашому раціоні. Це теж сприяє зниженню шансів виникнення раку.

В черговий раз вчені говорять про необхідність обмежувати споживання алкоголю.

Давайте подивимося, що змінилося в нових рекомендаціях в порівнянні зі старими, і наскільки складно звичайній людині адаптувати свій спосіб життя під ці поради, щоб знизити шанси захворіти на рак.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X