Секс в літаку. Британська стюардеса розповіла, як усамітнюються пасажири авіалайнерів

15 жовтня 2019, 13:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Стюардеса однієї з авіакомпаній розповіла в інтерв'ю, як зараз пасажири займаються сексом під час перельотів.

В англійській мові існує поняття mile-high club (Дослівно — клуб однієї милі), що означає категорію людей, які займалися сексом на висоті більше однієї милі.

Секс в літаках є однією з суперечливих тем, що стосуються авіаперельотів. Крім суперечок про те, що це може бути недоречно і вводити в незручне становище інших, різні авіакомпанії по-різному регламентують таку «активність» пасажирів і можуть вводити санкції за це, аж до включення в чорні списки.

Відео дня

Нещодавно британська стюардеса Хізер Пул, яка написала книгу про свою професію, розповіла, як зараз люди займаються сексом в літаках.

Виявляється, багато авіапасажирів перестають користуватися туалетом для усамітнення, і займаються сексом прямо на своїх місцях. За словами стюардеси, пари можуть просто ховатися пледом, перебуваючи поруч з іншими пасажирами.

«Одна стюардеса вирішила зробити „вступ пари в клуб“ трохи незручним, і постійно проходила по коридору з включеним ліхтариком», — каже Пул.

Стюардеса пояснює, що секс в літаку не є протизаконним, але пасажири зобов’язані дотримуватися вказівок членів команди, тому якщо їх попросять припинити — вони повинні будуть це зробити.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X