До пологів. 4 найзручніших додатки для ведення вагітності

3 серпня 2019, 18:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

НВ зібрало чотири кращих трекера вагітності, які пояснять що відбувається, допоможуть нічого не забути і додадуть в цей період більше організованості.

Вагітність і перші місяці після пологів — дуже складний період, наповнений купою турбот і деталей, про які просто не можна забувати. Зміни тіла, регулярні огляди, розмір дитини — за всім цим можна стежити за допомогою додатків.

Увага! Ці програми не містять медичних консультацій і не можуть замінити доктора.

Відео дня

What to Expect

Гід по вагітності день у день. Додайте в нього попередню дату пологів, яку вам сказав лікар і стежте за ростом дитини, читайте запропоновану літературу, дивіться відео з біологією розвитку і поясненнями, що відбувається з вашим тілом.

Версія для Android і iOS

Google Play
Фото: Google Play

Pregnancy Tracker + Countdown to Baby Due Date

Трекер вагітності із зворотним відліком до пологів. У додатку ви знайдете корисні поради по вагітності, відео з розвитку дитини, рекомендації до харчування, новини та сучасні дослідження, фізичні вправи, чек-листи, нагадування і фото альбом.

Версія для Android і iOS

I’m Expecting Pregnancy App

Ця програма розповість і пояснить, що потижнево відбувається з вашим організмом і дитиною. У неї приємний дизайн зі зручним інтуїтивним інтерфейсом.

Які симптоми вагітності у вас можуть з’являтися на кожному тижні, календар відвідувань доктора, чек-листи, графік ваги, альбом з фотографіями живота і зображення розвитку дитини складені біологами.

Версія для Android і iOS

Google Play
Фото: Google Play

Hello Belly: Pregnancy Tracker and Baby Tips

Наймиліший додаток для ведення вагітності для тат і мам. У ньому немає важкої медичної термінології, а тільки лайфхаки і поради в ігровій формі на кожен день. Розробники говорять, що вони змусять вас посміхатися.

Що всередині?

400 порад і лайфхаків від експертів;
зворотній відлік;
пояснення, що з вашим тілом, що нормально і що можна їсти;
вправи, пози для йоги і медитації;
календар і довідник на кожен день;
інструкція, що робити наступні 6 місяців після пологів.

У ньому немає реклами, покупок всередині програми.

Версія для Android і iOS


Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X