Як застрахувати своє життя від коронавірусу

20 квітня 2020, 11:37
Новини компаній
Страховку життя від коронавірусу можна купити онлайн і недорого (Фото:RalucaIoanaCohn/Depositphotos)

Страховку життя від коронавірусу можна купити онлайн і недорого (Фото:RalucaIoanaCohn/Depositphotos)

Гречка і туалетний папір не захистять вас від коронавірусу. Зараз саме час подумати про медичну страховку, яка допоможе оплатити лікування. Добре, що її зараз можна оформити онлайн і недорого.

До середини весни 2020-го в світі залишилося все менше адептів теорій про те, що коронавірус — це вигадка ЗМІ. Ну або всесвітня змова для відволікання уваги від чогось справді жахливого.

Кількість заражених COVID-19 глобально вже перевищила 1,2 млн осіб, а смертельних випадків у цієї хвороби — більше 65 тисяч.

Ці випадки розвіяли міфи про те, що коронавірус загрожує виключно людям старшого віку: Нью-Йорк став негативним прикладом небезпеки цієї хвороби навіть для молодого населення.

Окрема тема — економічні проблеми, викликані COVID-19: багато людей сьогодні ризикують втратити постійний дохід і змушені сидіти вдома в очікуванні найгіршого.

У такій ситуації, ідеальним варіантом захисту вас і ваших близьких може стати страховка від коронавірусу, яка перекриє витрати на лікування і дозволить не турбуватися про те, що ви залишитеся в безвихідному становищі.

Зважаючи на це, представляємо вам найкращі варіанти страховок від коронавірусу, які можна оформити в кілька кліків прямо зараз.

Поліс Lite

Від 150 грн за людину на півроку

Мінімальний варіант страхування відмінно підійде тим, хто звик економити гроші та при цьому не бажає розоритися в екстреній ситуації.

Новий поліс Lite передбачає виплати до 10 тис. грн у разі зараження, включаючи щоденні виплати у сумі 200 грн при госпіталізації.

Такий поліс можна придбати як для однієї людини, так і для всієї родини без обмежень на кількість людей.

Для оформлення страховки достатньо заповнити онлайн-анкету з паспортними даними людей, яких ви хочете застрахувати, а також обрати термін дії страховки.

Поліс Comfort

Від 250 грн за людину на півроку

Якщо ви не впевнені в хорошому стані імунної системи вашого організму або маєте проблеми зі здоров’ям — такий варіант точно для вас.

Ця страховка передбачає виплати до 25 тис. грн і забезпечує щоденну страхову суму в розмірі 500 грн у разі госпіталізації.

Така допомога буде доречною абсолютно будь-якій людині, що потрапила до лікарні та дозволить без особливих проблем вийти з форс-мажорної ситуації. Особливо на тлі майбутньої фінансової кризи.

Поліс Exclusive

Від 450 грн за людину на півроку

І найбільш дорогий варіант страховки, який точно дозволить вам не залишитися в біді та забезпечити собі гідне медичне обслуговування в разі зараження.

450 грн за людину на шість місяців страхування — не непідйомна сума, але в разі оформлення такого поліса вам забезпечують виплати до 50 тис. грн і щоденну допомогу в розмірі 1000 грн при госпіталізації.

Цих грошей вистачить не тільки на парацетамол з ібупрофеном, а й навіть на лимони з пляшкою коньяку. Якщо вам, звичайно, його дозволять.

Замовити поліси можна за цим посиланням і в прямому розумінні застрахувати своє комфортне перебування на лікарняному. Достатньо заповнити невелику анкету. Поліс починає діяти через 14 днів після оформлення, так що покваптеся.

Приклади договорів страхування, які ви отримаєте, оформивши один з вищевказаних полісів, можете подивитися тут.

Послуги зі страхування забезпечує страхова група Оберіг.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X