Як сон впливає на продуктивність та до чого тут годинник Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro
Ми часто нехтуємо відпочинком у гонитві за успіхом. Проте це не завжди сприяє ефективній роботі. Без якісного сну наш мозок не здатен працювати продуктивно, а м’язи, які ми постійно тренуємо, не відпочивають і не відновлюються.
Немає сну — нема здоров’я
Більшість із нас скаржиться на постійне недосипання через стрес. Пандемія і вимушена ізоляція також значно вплинули на цей фактор. Нещодавні дослідження показують: забагато сну не означає, що ви гарно відпочините.
Недосипання погіршує функціонування ендокринної та імунної систем. Хронічне недосипання може спричинити ожиріння або інші проблеми зі здоров’ям — загальну неуважність, роздратованість, а також вплинути на ваші комунікативні навички.

Немає сну — немає м’язів
Навіть спортсмен-аматор знає, що сила, витривалість та маса м’язів збільшуються не тільки під час тренувань, але й при відпочинку. Щоб ваші біцепси росли, м’язам потрібен час на регенерацію, а отже, якісний сон.
Саме тому професійні спортсмени ретельно планують не лише свій раціон та тренування, але й графік сну.

Що впливає на якість сну?
Усе! Від умов, в яких ви живете, до робочих ситуацій, стосунків із іншими людьми та прийому ліків. Інколи навіть такі позитивні події, як народження дитини, можуть спричинити стрес та безсоння.
Дієта — ще один фактор, про який варто згадати. Жирні та гострі страви, а також надмірна кількість солодощів змушують організм витрачати сили на перетравлювання їжі, а не на відпочинок. Крім того, люди, які мають проблеми зі сном, більше їдять. А це може призвести до збільшення ваги.

Як покращити сон?
Ось декілька рекомендацій перед сном: не серфити інтернет у смартфоні, не дивитися ТВ, виключити алкоголь і важку їжу. Також переплануйте свої тренування — не займайтеся спортом перед сном, адже це може погіршити його якість. А ще частіше гуляйте на свіжому повітрі та перебувайте на сонці.
Наскільки глибокий ваш сон?

Зміни тонусу м’язів і навіть рух очей впливають на наш сон, який має декілька фаз. Перш ніж остаточно заснути, ви перебуваєте на стадії неспання. Далі слідує стадія повільного сну NREM (non-rapid eye movement), що складається із декількох фаз — від легкого сну до глибокого. А ще є REM-стадія (rapid eye movement), тобто швидкий сон. Саме на цьому етапі у нас з’являються сновидіння. Всі фази є важливими, щоб ми добре відпочили вночі.
Huawei Watch GT 2 Pro допоможе покращити сон
Якщо ви хочете налагодити свій графік сну і тим самим покращити самопочуття, то смарт-годинник Huawei Watch GT 2 Pro дійсно вартий вашої уваги. Він допоможе точно відслідковувати якість вашого сну і його фази. Huawei Watch GT 2 Pro підтримує функцію TruSleep™2.0 для моніторингу всіх стадій сну, а також серцебиття у режимі реального часу і дихання під час сну. Крім того, він автоматично контролює тривалість сну і відслідковує час засинання і пробудження.
Huawei Watch GT 2 Pro оснащений різними інтелектуальними функціями і підтримує алгоритми для точної обробки даних про ваше здоров’я. Всі вони доступні у додатку Huawei Health для смартфона, де ви зможете відслідковувати протягом днів, тижнів та місяців стан вашого організму і вносити відповідні зміни до способу життя. Huawei Watch GT 2 Pro також допоможе вам прокинутися, адже у нього вбудований інтелектуальний будильник.

Через бурхливий ритм життя наш організм потребує повноцінного відпочинку. Тому піклування про себе і свій сон повинно бути головним пріоритетом. Huawei Watch GT 2 Pro допоможе вам проаналізувати свій графік і надасть понад 200 рекомендацій щодо покращення сну. Тож ваш наступний день буде ще приємнішим і продуктивнішим.
Смарт-годинник можна придбати з 14 жовтня у всіх роздрібних мережах за ціною 9 999 грн. Ті, хто придбає Huawei Watch GT 2 Pro до 20 жовтня включно, отримають у подарунок бездротові навушники з активним шумопоглинанням Huawei Freebuds 3i. Тож поспішайте!
Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

матеріалів розділу Здоров'я
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.