Небезпечне особисте життя. Чи можна читати щоденник своєї дитини?

1 лютого 2021, 06:01
НВ Преміум

Ваша дитина, ймовірно, веде щоденник. І вам напевно дуже хочеться в нього зазирнути. Чи можна робити це?

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, щоби не зазирнути в особисте життя дітей, вгамувавши цим свою тривогу за них.

Відео дня

Прагнення оберігати свою приватність — невід'ємна частина процесу дорослішання. Намагання захистити свою дитину і не дати їй потрапити в біду — цілком природне та правильне для кожних батьків.

Як відшукати здоровий баланс і побудувати стосунки, що ґрунтуються на повазі й довірі, з уже не маленькою, але поки не дорослою людиною, помагають розібратися експерти.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X